İL MÜDÜRÜ ZEKERİYA SARIKOCA, MALKARA’DA İNCELEME YAPTI

149 okunma

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Zekeriya Sarıkoca Malkara’ya geldi.

Malkara ziyaretinde Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Zekeriya Sarıkoca’ya; Malkara İlçe Tarım ve Orman Müdür V. Pasin Akbulut, Tekirdağ İl Müdürlüğü personeli, Malkara İlçe Müdürlüğü personeli ve Malkaralı çiftçiler eşlik etti.

İl Tarım ve Orman Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Zekeriya Sarıkoca, Malkara’da üreticiler ile bir buluştu. İl Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Zekeriya Sarıkoca ziyaret kapsamında  ilk olarak Malkara’nın Müstecep Mahallesi’ni ziyaret etti.

VATANDAŞLAR İLE BULUŞTU VE SOHBET ETTİ

Müstecep Mahallesi’ni ziyaret eden Tekirdağ İl Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Zekeriya Sarıkoca; vatandaşlar ile buluştu ve sohbet etti.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ziyaret ile ilgili şu bilgiler paylaşıldı:

“KENDİ YEMİNİ KENDİN ÜRET”

“İlimizde her geçen gün artan yem bitkileri ekiliş alanlarının durumunu bugün ​Malkara İlçesi’nin Müstecep Mahallesi’nde İl Müdürümüz Zekeriya Sarıkoca' nın katılımları ile yerinde incelenmiştir.

Üreticilerimiz tarafından biçimi yapılan yonca otunun (3. biçim) biçimi yerinde görülmüştür. Bu vesile ile tüm hayvancılık ile uğraşan üreticilerimize İl Müdürümüz kendi yemini kendilerinin üretmesinin önemini belirtti.”

“TÜM ÜRETİCİLERİMİZE BOL VE BEREKETLİ KAZANÇLAR DİLİYORUM”

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Ziraat Yüksek Mühendisi Zekeriya Sarıkoca, yapmış olduğu ziyaret sonrasında; “Tüm üreticilerimize bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top