İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜ MALKARALI ÜRETİCİLERLE BULUŞTU

116 okunma

Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Sarıkoca Malkara’da Ballı Mahallesi’nde üreticilerle buluştu.

Ballı Mahallesi’ne yapılan ziyarete Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürü Zekeriya Sarıkoca, Malkara İlçe Tarım ve Orman Müdürü Pasin Akbulut, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkilileri, mahalle muhtarı ve üreticiler katıldı.

“HAYVANCILIK VE BİTKİSEL ÜRETİM İLE İLGİLİ BİLGİ ALIŞVERİŞİ YAPTIK”

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“Ballı Mahallesi’nde üreticilerimizle bir araya geldik. Bu ziyarette üreticilerimizin sorunlarını dinleme imkânı bulduk. Ziyaretimizde üreticilerimizle birlikte keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sohbetimiz esnasında birlikte fikir geliştirdik. Hayvancılık ve bitkisel üretim ile ilgili bilgi alışverişi yaptığımız ziyarette üreticilerimize Bakanlığımızın çalışmalarını ve desteklemelerini aktardık.”

“BAKANLIĞIMIZ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ OLARAK ÜRETİCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Yapılan açıklamada son olarak şunlar dile getirildi:

“Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü olarak Ballı Mahallesi’nde keyifli bir üretici ziyareti yapmış olduk. Katılım gösteren tüm üreticilerimize teşekkür ederiz. Bakanlığımız ve müdürlüğümüz olarak üreticilerimizin her zaman yanında olacağız.”

Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün Malkara’da Ballı Mahallesi’ne yaptığı ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top