İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ SARAÇ ÖĞRENCİLERLER BULUŞTU

195 okunma

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri okulları ziyaret etti.

Düzenlenen program kapsamında; Balabancık İlkokulu, Balabancık Ortaokulu, Sağlamtaş İlkokulu, Sağlamtaş Gazi İlkokulu ve Sağlamtaş Cumhuriyet Ortaokulu ziyaret edildi.

Ziyaret programı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Saraç ve Şube Müdürleri; okul yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler ile buluştu.

OKUL YÖNETİMİ İLE SOHBET ETTİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Saraç, okulların son durumu ve okul kapsamında devam eden projeler hakkında okul yönetiminden bilgiler aldı. Öğretmenlerle de kısa bir sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, yapılan görüşmelerin ardından sınıflarda öğrencilerle buluştu.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ SARAÇ ÖĞRENCİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Öğrencilerle yakından ilgilenen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, onlarla birlikte ders dinledi, el işi uygulamasında birlikte çalıştı, okul bahçesinde öğrencilerle oyun oynadı ve öğrencilerin kitaplarını ve defterlerini inceledi.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ SARAÇ OKUL YÖNETİMİNE VE ÖĞRETMENLERE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Balabancık ve Sağlamtaş okullarının yaptığı açıklamada her iki okul yönetimi de; gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç’a ve Şube Müdürlerine görevlerinde başarılar diledi. Aynı şekilde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç da okul yönetimine ve öğretmenlere görevlerinde başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç’ın ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin okullara yapmış olduğu ziyaretler, günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top