İLÇE SPOR MÜSABAKALARI “FUTBOL” MAÇLARIYLA DEVAM EDİYOR

184 okunma

Malkara’da düzenlene İlçe Spor Müsabakaları “Futbol” maçlarıyla devam ediyor.

Malkara 14 Kasım Stadyumu’nda düzenlenen turnuvanın ilk maçında İmam Hatip Anadolu Lisesi ve Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi.

İLK YARIYI GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ 1-0 ÖNDE TAMAMLADI

Maça İmam Hatip Anadolu Lisesi başladı.  İlk yarının henüz başında 2. dakikada İmam Hatip Anadolu Lisesi kalecisi aut vuruşu sırasında topu rakibe kaptırdı. Gol şansını değerlendiren Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi rakibinin hatasını affetmedi ve 1-0 öne geçti. İlk yarıda başka gol olmadı.

MAÇ 5-0 GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ’NİN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI

Maçın ikinci yarısına Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi etkili başladı. İkinci yarının 31. dakikasında Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi farkı ikiye çıkardı ve skor 2-0 oldu. Maçın 35. dakikasında Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi bir gol daha attı ve skoru 3-0 yaptı. Maça ağırlığını koyan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi oyun üstünlüğünü elden bırakmadı. Maçın 38. ve 39. dakikasında birer gol daha atan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi skoru 5-0 yaptı. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi maçta kalesini gole kapattı. İkinci yarıda başka gol olmadı. Maç 5-0 Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi’nin üstünlüğü ile tamamlandı.

Futbol Kategorisinin ikinci maçında Malkara Anadolu Lisesi ve Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşılaştı.

İLK YARIDA GOL SESİ ÇIKMADI

Maça Malkara Anadolu Lisesi başladı. Her iki takımında kontrollü başladı ilk yarıda gol sesi çıkmadı.

RAKİBİ KARŞISINDA 1-0 GERİDE OLAN MALKARA ANADOLU LİSESİ, SON DAKİKA GOLLERİ İLE MAÇI 2-1 KAZANDI

Maçın ikinci yarısı Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lise oyuna daha fazla ağırlığını koydu. Kanatlardan yaptığı etkili ataklar ile gol arayan Hüsniye Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 44. dakikada 1-0 öne geçti.  Maçın bitimine son sekiz dakika kala Malkara Anadolu Lisesi penaltı kazandı. Malkara Anadolu Lisesi 52. dakikada penaltı vuruşu sonrasında kaleciden dönen topu tamamladı ve beraberliği yakaladı. Skor 1-1 oldu. Hakem maçta 6 dakika uzatma verdi. Uzatmaların 2. dakikasında Malkara Anadolu Lisesi galibiyet golünü buldu. Maçta durum 2-1 oldu. İkinci yarıda başka gol olmadı. Rakibi karşısında 1-0 geride olan Malkara Anadolu Lisesi, son dakika golleri ile maçı 2-1 kazandı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top