İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMI “DYNED” KULLANIMI KAPSAMINDA BAŞARI BELGELERİ DAĞITILDI

230 okunma

Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç “DYNED” kullanımında başarı elde eden Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne başarı belgelerini takdim etti.

Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa; İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Malkara Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Taşdemir, okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

BAŞARI BELGELERİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ SARAÇ TARAFINDAN TAKDİM EDİLDİ

 “İngilizce Eğitim Programı DynEd kullanımında ilçemizde okullar bazında ikincilik elde ettik. Ayrıca 9-B sınıfından Selenay Çoban +11 puanla ilçemizde sistemi verimli kullanan öğrenciler arasına girerek başarı sertifikası aldı. Yine öğrencilerimizden 10-A sınıfı öğrencisi Refiye Körpe 31.50 saatlik kullanım süresiyle sistemi en uzun kullanan öğrenci oldu. 10-A sınıfı öğrencileri Hilal Koç ve Ceyda Yılmaz ve 9-B öğrencileri Güler Alat ve İremnur Ardıç sistemi en uzun kullanan öğrenciler arasına girdi. Okulumuzun ve öğrencilerimizin başarı belgeleri Malkara İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç tarafından takdim edildi.

“ÖĞRETMENİMİZ BÜŞRA GAMZE ÇİFTÇİ´Yİ VE ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ”

Yapılan açılamada son olarak şunlar dile getirildi: “Öğrencilerimize İngilizce Eğitim Programı DynEd kullanımında rehberlik eden İngilizce Öğretmenimiz Büşra Gamze Çiftçi´yi ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.” Düzenlenen program çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top