İYİ PARTİ: “DEMOKRASİYİ SEVEN MALKARALILARI İMZA KAMPANYAMIZA BEKLİYORUZ”

490 okunma

İyi Parti Malkara İlçe Teşkilatı, Hükümet Konağı önü çay bahçesinde 4 – 9 Mayıs tarihleri arasında 6 gün boyunca kamp kurarak genel başkanları Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in başlattığı 100 bin imza kampanyasına vatandaşlarla birlikte destek olmaya başladı.

“YÜZLERCE VATANDAŞ İLK GÜNDEN DESTEĞİNİ VERDİ”

4 Mayıs 2018 Cuma günü saat 10.00’da Hükümet önünde toplanan İyi Partililere, Malkara’nın her köşesinden yüzlerce vatandaş ilk günden desteğini gösterdi. İlçe Seçim Kurulunun yolunu tutan yüzlerce Meral Akşener destekçisi Cumhurbaşkanı adaylarının 24 Haziran genel seçiminde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener olduğunu sesli olarak ifade ederek söyledi. Ve imzasını verdi.  

 “DEMOKRASİ SEVDALISI MALKARALILARI DAVET ETTİ”

İyi Parti İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl; Genel Başkanları Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in başlattığı 100 bin imzaya destek vermeye gelen demokrasi sevdalısı Malkaralılara gönülden teşekkür etti. 6 Gün boyunca Sabah 08.00 Akşam 20.00 saatleri arasında sürecek (4 – 9 Mayıs) kampanyaya tüm demokrasi sevdalısı Malkaralıları davet etti.

 İyi Parti Malkara İlçe Teşkilatı adına Başkan Şencan Pakalpakçıl basın açıklaması yaptı: “İYİ PARTİ, ülkemizde sosyal fay hatlarının kırıldığı, insanların umutlarının tükendiği, gelecek endişelerinin korkuya dönüştüğü bir süreçte, aziz milletimiz; bağrından çıkardığı cesurlar hareketi ile Anadolu’yu yeniden birleştirmeye, bütünleştirmeye ve kadim Türk milletinin hikayesini yeniden yazmaya geliyor. Geleceğin Türkiye’sini şekillendiği, umutların yeşerdiği, hikayelerin anlatıldığı, aşkların, sevdaların, merhametin, adaletin, bilimin, felsefenin, irfanın ve sanatın yeniden yeşerdiği cennet vatanımızı ve onun üzerinde mutlu Türk milletinin layık olduğu bir cesurlar hareketidir. Partimiz, Türkiye’nin susan dilini, kararan yüzünü, mutsuzlaşan analarının ve umudu kaybolan gençlerinin yeniden konuşulması ve mutlu bir Türkiye olabilmesi için kuruldu. İyi Parti ülkenin sorunlarını adaletle, hukukun üstünlüğüyle, herkese eşit mesafede kalarak, liyakate önem vererek çözecektir. Bu nedenle partimizin kuruluş aşamasında ve daha sonrasında da engeller çıkarılmaya devam etti. Teşkilatlanmasını tamamlamasına ve genel kurullarını da yapmasına rağmen seçime sokulmama tehdidiyle karşılaştı. İşte tam bu esnada Cumhuriyet Halk Partisinden 15 Demokrasi kahramanının desteği ile kurulan kumpas boşa çıkarıldı. Demokrasi kahramanlarına şükranlarımızı sunuyoruz.

Kurulamaz dediler kurduk. Teşkilatlanamaz dediler teşkilatlandık. Seçime giremez dediler girdik. Allahın izniyle Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhur Başkanı yapmak suretiyle İyi Türkiye’ye doğru adımlar atmaya devam edeceğiz. Sayın Genel Başkanımızın ifadesiyle “Ben 100 bin imza ile Cumhurbaşkanı adayı olacağım. 100 bin imza ile vatandaşa güvenerek yola çıkıyorum. “ ifadesi cesur bie genel başkanın tavrıdır. Bu aziz millet, bu ahlaki duruşu görecek ferasete sahiptir. Bu millet hep birlikte ayağa kalkacak ve birilerine “Düşün Artık Yakamızdan” diyeceği günler yakındır. Bu nedenle 4 – 9 Mayıs tarihleri arasında genel başkanımızın Cumhurbaşkanı adaylığı için inşallah yüz bin değil, bir milyon imza toplamış olacağız. Tekirdağ – Malkara olarak 4 Mayıs Cuma günü saat 10.00’da Hükümet Konağı önünde toplanarak 100 bin imza çalışmasını başlatıyoruz. Sonuç olarak; Genel başkanımızı Cumhurbaşkanı yaparak; ülkemizin üzerindeki kara bulutlar dağılacak, ülkemiz güneşli günlere ulaşarak, Türk Milletinin umutları yeniden yeşerecektir.” Dedi. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top