“KADIN GÜREŞÇİLERİMİZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA GÜREŞECEK”

95 okunma

Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Kadın Güreş takımı sporcuları, U23 Kadınlar Türkiye Şampiyonasına katılacak.

4-6 Şubat 2019 tarihleri arasında Bursa'nın Mudanya İlçesinde düzenlenecek olan U23 Kadınlar Türkiye Şampiyonasına katılan ÇBSK Kadın Güreş Takımı Sporcularımız Elif Akyalçın 53 kg, Kader Yıldız 55 kg, Şaziye Nur Mertgenç 59 kg, Sultan Sivrihisar 62 kg ve Cemile Birlik 76 kg'da altın madalya için mücadele edecek.

SPORCULARIMIZA MÜSABAKALARDA BAŞARILAR DİLİYORUM

Sporun hemen her dalında sporcuları desteklediklerini belirten Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt şunları ifade etti:

"Sporda öncü belediye olmak için önemli projeleri hayata geçirdik ve bu projelerimizin tamamlanmasının ardından sporcularımız ulusal ve uluslararası müsabakalardan başarılı sonuçlarla döndüler. Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübümüz bünyesinde yer alan spor dallarında mücadele eden bireysel sporcularımız ve takımlarımız elde ettikleri başarılar ile göğsümüzü kabarttı. Şimdi ÇBSK Kadın Güreş Takımı Sporcularımız Bursa'nın Mudanya İlçesinde düzenlenecek olan U23 Kadınlar Türkiye Şampiyonasına katılacaklar. ÇBSK Kadın Güreş Takımı Sporcularımıza müsabakalarda başarılar diliyorum." (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top