KADIN HENTBOL TAKIMI SPORCULARINDAN BAŞKAN YURDAKUL’A ZİYARET

196 okunma

Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı sporcuları, Belediye Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ziyarette bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Genel Menajeri Özcan Sarıbaş, Hentbol Takımı Antrenörleri Mustafa Kör, Tarık Mutlu ve Ömer Faruk Yiğittekin yer aldı.

Manisa’da gerçekleştirilecek olan 2. Lige yükselme play of maçlarında Malkaramızı temsil edecek olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı sporcuları, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a Marmara bölgesinde Hentbol 2. Ligi’nde Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımında başka takım olmadığını, tek takım olduklarını ve play off maçlarından başarıları ile döneceklerini belirtip, kendilerine destek istediler.

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı sporcularına oynayacakları play off maçlarında başarılar dileyerek, sporun ve sporcularımızın her zaman yanında olacaklarını belirtti.

Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı sporcuları ve hentbol takımı antrenörleri, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top