KADIN HENTBOL TAKIMI VE GÜREŞ TAKIMI SPORCULARINDAN BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL’A NEZAKET ZİYARETİ

124 okunma

Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı ve Güreş Takımı sporcuları, Belediye Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ziyarette bulundular.

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi Barış, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Genel Menajeri Özcan Sarıbaş ve Antrenörler yer aldı.

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Spor dallarında gençlerimizin başarılı olmaları bizler için büyük bir sevinç kaynağı. Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı sporcularımız Bölgesel Lig Türkiye final maçında şampiyon oldular. İlçemizin adını böyle faaliyetlerde duyurmaları bizler için gurur verici. Şampiyon olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı sporcularımızı ve seçmelere katılarak başarı elde eden Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Güreş Takımı sporcularımızı tebrik ediyorum. Spora ve sporcularımıza her zaman desteklerimiz devam edecektir. Gençlerimize bundan sonra ki hayatlarında başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Malkara İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Remzi Barış, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Genel Menajeri Özcan Sarıbaş, Antrenörler, Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Kadın Hentbol ve Güreş Takımı sporcuları Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ettiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top