KAPALI PAZAR YERİ YAPIM İŞİ İHALESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

602 okunma

Yıllardır Malkara’nın içinde 14 Kasım Caddesi, Şehitlik Caddesi, Şehit Temizer Caddesi ve Eski Sanayi Çarşısı ve civar sokaklarında kurulan ve ilçe içinde büyük sıkıntılara yol açan Pazartesi Pazarı için düşünülen ve ilçeye yapılacak büyük yatırımlar içinde yer alan Kapalı Pazar Yeri ihalesi gerçekleştirildi.

Malkara Belediyesi tarafından Camiatik Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 563 Ada, 51 Parsele yapılacak olan “Malkara Kapalı Pazar Yeri” ihalesi 3 Ekim 2017 Salı günü saat 11.00'de Malkara Belediye Meclis Odasında kapalı zarf ihale usulü ile ihalesi gerçekleştirildi.

Destek Hizmetleri Müdürü Saim Ünal'ın komisyon başkanlığını yaptığı ihaleye; Yavuz Dekorasyon İnşaat Ticaret İhr. ve İth. Ltd. Şti, Namık Kemal Yücel – Ali Ceyhan İnşaat Taahhüt Pvc Alüminyum Doğrama Madencilik Turizm Gıda Nak. San. Tic. Lmd. Şti. İş Ortaklığı, Efe Demiryolu Ray Sistemleri Makine Mühendislik İnşaat Madencilik Enerji Petrol San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı, Mustafa Ekşi Yapı A.Ş. – Kılıç İnşaat Taahhüt San. Ve Tic. A. Ş., A Z Taahhüt İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş., Öz Sinan İnşaat Turizm Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi - Ak & To İnşaat Taahhüt Enerji Tic. ve San. A.Ş. İş Ortaklığı, Karakuş Özel Sağlık Hizmetleri Temizlik Medikal İnşaat Akaryakıt Sanayi Ticaret Limited Şirketi katıldı.

İhale komisyonu tarafından ihaleyi alan firma açıklanacak ve gerekli yasal süreç tamamlandıktan sonra “Malkara Kapalı Pazar Yeri” yapım işinin sözleşmesi yüklenici firma ile imzalanacak. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 (beş) gün içerisinde yüklenici firmaya yer teslimi yapılacak. Yer tesliminin ardından yüklenici firma tarafından Malkara Kapalı Pazar Yerinin inşaat çalışmalarına başlanacak. İnşaat işinin süresi yer tesliminden itibaren 615 (altı yüz on beş) gün. (Nurdan Yavuzcan)

 

                                                          

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top