KAR YAĞIŞI SONRASI BELEDİYE VE İTFAİYE GÖREV BAŞINDA

148 okunma

Malkara’da etkili olan kar yağışı sonrasında belediye personeli ve itfaiye ekipleri vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Kar yağışının ardından binaların çatılarında oluşan yoğun kar kütlelerinin ve buz tabakalarının olumsuz bir durum arz etmemesi için belediye personeli ve itfaiye ekipleri ilçe genelinde çalışmalara devam ediyor.

YAĞIŞ SONRASI OLUŞAN KAR KÜTLELERİ VE BUZ TABAKALARI TEMİZLENİYOR

Yürütülen çalışma hakkında konuşan görevli ekipler şunları dile getirdi:

“İlçemizde yoğun kar yağışıyla birlikte binaların üzerlerinde oluşan kar kütlelerini ve buz tabakalarını temizlemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza, diğer canlılara, taşıtlara, iş ve ev yeri camlarına ve tabelalarına vb. yerlere herhangi bir zarar gelmemesi için yağış sonrası oluşan kar kütlelerini ve buz tabakalarını temizleme çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizdeki tüm mahallelerimizde çalışmalarımız devam edecek.”

“TEMİZLEME ÇALIŞMALARI KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE YAPILIYOR”

Çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “Vatandaşlarımızın can güvenliği bizim için önemli” dedi ve şunları ifade etti:

“Binaların üzerinde oluşan kar kütleleri ve buz tabakaları temizlenirken görevli ekipler çevre güvenliğini elden bırakmıyor. Temizleme çalışmaları kontrollü bir şekilde yapılıyor.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top