KAYMAKAM ERKAN KARAHAN MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

154 okunma

Malkara’da Kaymakam Erkan Karahan mahalle muhtarlarıyla öğlen yemeği organizasyonunda bir araya geldi.

Malkara Askeri Gazinosu’nda düzenlenen öğlen yemeği organizasyonuna İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Sağlık Müdürü Refet Çeviker, İlçe Müftüsü Safi Çınar ve mahalle muhtarları katıldı.

ORGANİZASYON KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİ ÇERÇEVESİNDE GERÇEKLEŞTİ

Öğlen yemeği organizasyonunda muhtar ile bir araya gelen İlçe Kaymakamı Erkan Karahan mahallelerin ihtiyaçlarını ve sorunları dinledi. Karşılıklı fikir alışverişi çerçevesinde geçen öğlen yemeği organizasyonuna yoğun bir katılım vardı.

MUHTARLAR SORUNLARINI VE İSTEKLERİNİ DİLE GETİRDİ

Düzenlenen öğlen yemeği organizasyonunda konuşan Kaymakam Erkan Karahan, muhtarlardan mahallelerin her türlü ihtiyaçlarını ve sorunlarını bildirmelerini istedi. Kaymakam Erkan Karahan, dile getirilen sorunların ve bildirilen isteklerin konularına göre ilgili müdürlüklere aktarılacağını ve konuların takiplerinin yapılacağı söyledi. Aynı zamanda Kaymakam Karahan ele alınan konuların sonuçlarıyla ilgili muhtarlara bilgi verileceğini ve karşılıklı iletişim halinde olunacağını vurguladı. Malkara Askeri Gazinosu’nda düzenlenen öğlen yemeği organizasyonu çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top