KAYMAKAM ERKAN KARAHAN MALKARA’DA ÜÇ MAHALLEYİ ZİYARET ETTİ

182 okunma

Malkara Kaymakamı Erkan Karahan ve Daire Müdürleri mahalle ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı İshakça, Karaiğdemir ve Evrenbey Mahallelerini ziyaret ettiler.

Gerçekleşen Mahalle ziyaretlerine, Malkara İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Zafer Çeşmeli, İlçe Milli Eğitim Müdür Ali Saraç, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selda Köroğlu, İlçe Sağlık Müdürü Refet Çeviker ve İlçe Sosyal Hizmetler Müdür Vekili Murat Sönmez katıldı.

İshakça, Karaiğdemir ve Evrenbey Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbetlerde bulunan Kaymakam Erkan Karahan ziyaretler sırasında vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Erkan Karahan ziyaretler kapsamında bol bol not aldı.

“KIBRIS GAZİSİNE ZİYARET”

Malkara Kaymakamı Erkan Karahan ve Daire Müdürleri daha sonra mahalle ziyaretleri kapsamında ilçeye bağlı Evrenbey Mahallesinde ikamet eden Kıbrıs Gazisi Saim Coşkun ve ailesini ziyaret etti. Çoşkun ve ailesi gerçekleşen ziyaretten dolayı Kaymakam Karahan’a ve daire müdürlerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top