KAYMAKAM KARAHAN BAŞKANLIĞINDA “İLÇE KOORDİNASYON TOPLANTISI” YAPILDI

118 okunma

Malkara’da Kaymakam Erkan Karahan’ın başkanlığında “İlçe Koordinasyon Toplantısı” yapıldı.

Düzenlenen “İlçe Koordinasyon Toplantısı”nda; “Bağımlılıkla Mücadele ve Çocuk Koruma Kanunu” ile ilgili konular görüşüldü.

Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantı İlçe Kaymakamı Erkan Karahan başkanlığında yapıldı. Kaymakam Erkan Karahan’ın yanında toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Kadir Ertürk, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Müftüsü Safi Çınar, İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili Veli Emre Yiğit, İlçe Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Mehmet Enes Erol, İlçe Tarım ve Orman Müdür Vekili Pasin Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Refet Çeviker ve Devlet Hastanesi Baştabibi Dr. Onur Durgun ve ilçe devlet kurumlarının temsilcileri katıldı.

“KORUYUCU VE DESTEKLEYİCİ TEDBİRLERİN YERİNE GETİRİLMESİ” HAKKINDA GEREKLİ ÖNLEM KARARLARI ALINDI

İlçedeki “Çocuk Koruma Kanunu ile Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele” konularının işlendiği toplantıya yoğun bir katılım vardı. Toplantıda uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele ile 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu’na göre verilen “Koruyucu ve Destekleyici Tedbirlerin Yerine Getirilmesi” hakkında gerekli önlem kararları alındı.

Toplantı sonrasında İlçe Kaymakamı Erkan Karahan: “İlçemizde görev yapan tüm kurum amirlerimiz ve görevli personellerimiz özellikle geleceğimiz olan çocuklarımızın daha güvenli ve daha huzurlu bir ortamda yaşaması için elinden gelen hizmeti vermeye devam ediyor” dedi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top