KAYMAKAM KARAHAN HEMİT, KÜRTÜLLÜ VE HASKÖY MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

150 okunma

Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan İbribey ve Karamurat Mahallelerini ziyaret etti.

İlçe mahallelerine yapılan ziyaretlere; İlçe Kaymakamı Erkan Karahan, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Murat Kızıltan, İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Refet Çeviker, İlçe Gıda Tarım ve Orman Müdürü Pasin Akbulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Saraç, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selda Köroğlu ve İlçe Müftüsü Safi Çınar katıldı.

VATANDAŞLAR İLE KARŞILIKLI FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Kaymakam Erkan Karahan yapmış olduğu ziyaretlerde mahalle sakinleri ile görüşerek, onların sorunlarını dinledi. Vatandaşlar ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Geçtiğimiz günlerde yaşanan yoğun kar yağışı sonrası yaşanan sorunlar dile getirildi. Ziyaret kapsamında yer alan ilçe kurum amirleri ve müdürleri mahal vatandaşlarına bilgiler verdi.

KAYMAKAM KARAHAN KIBRIS GAZİSİ MAHMUT YILMAZ'I ZİYARET ETTİ

Mahalle ziyareti kapsamında Karamurat Mahallesi’nde bulunan Kaymakam Karahan Kıbrıs Gazisi Mahmut Yılmaz ve ailesini ziyaret etti. Malkara İlçe Kaymakamı Erkan Karahan yapmış olduğu ziyaretler sonrasında vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Çekilen hatıra fotoğraflarının ardından mahalle ziyaretleri sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top