“KAZASIZ KUL OLMAZ” MARMARAEREĞLİSİ’NDE SAHNELENDİ

144 okunma

Marmaraereğlisi Belediyesi ile Marmaraereğlisi Ay Yıldız Engelli Hakları Koruma Derneği’nin birlikte organize ettiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Kazasız Kul Olmaz” adlı eğitsel stand-up gösterisi Namık Kemal Üniversitesi Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda sahnelendi.

Çocuklar Duymasın ve Seksenler dizilerinden tanınan tiyatro ve sinema sanatçısı Ceyhun Fersoy tarafından sahnelenen gösteride Ceyhun Fersoy’a, Zahrettin Çelik'te eşlik etti.

“KURALLARA UYMA KONUSUNDA FARKINDALIK OLUŞTURURSAK BİZİ MUTLU EDECEKTİR”

Trafik kazalarına ve kurallarına dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla sahneye konulan gösteri ile ilgili konuşan Ceyhun Fersoy, “Ben bu projede olmaktan çok mutlu oldum. Ülkemizde ne yazık ki çok fazla ihmaller sonucunda kazalar oluyor. Bir kişi bile kurallara uyma konusunda farkındalık oluşturursak bizi mutlu edecektir” dedi.

Programa; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Tütün, Marmaraereğlisi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Üyesi Dr. Veli Sırım, Müdür yardımcısı Öğr. Gör. Hakan Uruç ve çok sayıda vatandaş katıldı. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top