KİRAZ FESTİVALİ BRİÇ TURNUVASINDA ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

129 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi işbirliğinde düzenlenen 54. Tekirdağ Uluslararası Kiraz Festivali kapsamında Briç Turnuvası düzenlenirken gün boyu süren turnuva ödül töreni ile sona erdi.

Gün boyu devam eden müsabakalarda ekipler Genel 1, Genel 2, Genel 3, Senyör 1 ve Karışık 1 kategorilerinde birincilik için mücadele etti.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ın da takip ettiği müsabakalar sonunda ödül törenine geçilirken günün şampiyonlarına ödüllerini Başkan Eşkinat verdi.

EŞKİNAT: “BİZİM TÜRKİYE İÇİN ÖZLEDİĞİMİZ MANZARA BUDUR”

Ödül töreninde bir konuşma yapan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; “Müsabakalar oldu, hepinizi burada zamanınızdan harcadınız. Ancak burada önemli olan bu kadar insanın bir arada zamanını paylaşması. Bu ülkede ve dünyada insanlar teknoloji ile birlikte giderek yalnızlaşıyor. İnsanları bir araya getirmek bizim görevimiz. Bugün siz aynı hobi alanında, aynı spor alanında emek veren zaman harcayan insanlar olarak bir araya geldiniz. Hem yarıştınız, hem dostluğunuzu pekiştirdiniz. Bizim Türkiye için özlediğimiz manzara da budur. 81 milyonun en kısa zamanda bir arada olduğu günleri görmek dileğiyle. Hepinize Tekirdağ adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Eşkinat Tekirdağ Briç İl Temsilcisi Şenol Özcan’a katkılarından dolayı plaket verirken turnuva da dereceye giren isimler ise şu şekilde oluştu:

GENEL 1 KLASMANI: Ahmet Irgın - Kemal Kalmış

GENEL 2 KLASMANI: Mehmet Mert - Sunay Ciğerci

GENEL 3 KLASMANI: Atilla Özekici - Metin tural

SENYÖR 1 KLASMANI: Bülent Eren - Behçet Peran

KARIŞIK 1 KLASMANI: Serdar Güler - Ümit Bülbüloğlu (Haber Merkezi)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top