KÜLTÜR ORTAOKULU’NDA TADİLAT DEVAM EDİYOR

845 okunma

Kültür Ortaokulu’nda bir hayırseverin yardımıyla başlatılan tadilatlar devam ederken, yapılan çalışmaların okulların açılmasına kadar bitirileceği belirtildi.

Okuldaki tadilatlarla ilgili bilgiler veren Okul Müdürü Özgür Çetin, ‘’Yapılan çalışmalar sonucunda okulun üzerine 4 derslikli bir kat ilavesi olacak. Böylelikle sınıfların yoğunlukları azalacak ve buna bağlı olarak da öğrencilere daha verimli bir şekilde eğitim verilecek. Bahçe düzenlemesi, okulun içerisine engelli asansörü, halı saha, kazan dairesi, spor odası ve okulun dış çevre duvarlarının tadilat ve yapımlarına da devam ediliyor.  Sabahları oluşan kalabalıktan dolayı da okulun kapısını da değiştireceklerini belirten Müdür Çetin, okul bahçesinin yol seviyesinin altında olduğunu bu sebeple de bahçede su durduğunu ve bahçenin yol seviyesine çıkarılarak bahçeye de ayrıca bir saha yapacaklarını söyledi.

Deha Yıldızlar İnşaat’ın yaptığı ve bir hayırseverin de desteklediği tadilat ve yapım çalışmalarının Eylül ayında bitirilmesi planlanıyor. (Samet Tan-Serdar İşcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top