KUMBAĞ SAHİLİNE FAZLADAN KONAN ŞEZLONGLAR TOPLATILDI

268 okunma

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçenin gözde tatil yerlerinden Kumbağ Mahallesi sahilinde Süleymanpaşa Belediyesi’nin belirlediği standartlara uymayarak fazladan konulan şezlonglara el koydu.

Yapılan denetimlerde sahil boyunca izinsiz olarak yüksek fiyatlarla şezlong kiralandığı ve standartların üzerinde yer işgali yapıldığını tespit eden Süleymanpaşa Belediyesi ekipleri, şezlonglara el koymanın yanı sıra şezlong kiralayan kişiler hakkında da işlem yaptı.

EŞKİNAT: “KUMBAĞ HER GEÇEN GÜN GÜZELLEŞMEYE DEVAM EDECEK”

Yapılan çalışma hakkında açıklamalarda bulunan Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, çalışmanın vatandaşların huzuru için olduğunun altını çizerken; “Bugün burada yapılan çalışmada daha önceden yaptığımız denetimlerimizde uyarılara rağmen herhangi bir değişime gitmeyen, yüksek fiyatlarla şezlong kiralayıp fazladan şezlonglarla sahili işgal eden kişiler hakkında işlem yapıldı. Bizler şehrimiz için önemli turizm yerlerinden biri olan Kumbağ’da bu şekilde görüntüler görmek istemiyoruz. Kumbağ her geçen gün güzelleşmeye devam edecek. Yapılan çalışmalarımız da bu doğrultuda.” ifadelerini kullandı.

TATİLCİLER UYGULAMAYI MEMNUNİYETLE KARŞILADI

Kumbağ’ın yanı sıra Süleymanpaşa sınırları içinde denetimlerin aralıksız süreceği açıklanırken, izinsiz çalışan işletmeler ve kişiler yüzünden sahilleri özgürce kullanamayan tatilciler ise uygulamayı memnuniyetle karşılayıp ekiplere destek verdi. (Haber Merkezi)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top