MALKARA 14 KASIM SPOR BAYAN HENTBOL TAKIMI, BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

200 okunma

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 2’nci Ligi’nde profesyonel anlamda Trakya’yı temsil eden tek bayan hentbol takımı olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü 1’inci Lig’e yükselme maçlarındaki Play-Off ‘a hak kazandı.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“PLAY-OFFLAR’A TOPLAM 6 TAKIM KATILACAK VE İLK 2 SIRAYI ALAN TAKIMLAR 1’İNCİ LİG’E YÜKSELECEK”

“Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımı,  2018-2019 Sezonu Hentbol Bayanlar 2’nci Ligini 2’nci sırada tamamlayarak 1’inci Lig’e yükselme maçlarındaki Play-Off ‘a hak kazandılar. Önümüzdeki günlerde tarihi netleşecek olan Play-Off ‘lar Ankara’nın ev sahipliğinde Türkiye Hentbol Federasyonu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Tek devre lig usulüne göre oynanacak olan Play-Offlar’a toplam 6 takım katılacak ve ilk 2 sırayı alan takımlar 1’inci Lig’e yükselecek.”

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklama şöyle devam etti:

“GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE BAYAN HENTBOL TAKIMIMIZI KUTLUYOR, PLAY-OFF’LAR DA BAŞARILAR DİLİYORUZ”

“Bayan Hentbol Takımımızın Play-Off rakipleri arasında; İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Yozgat yer alacak. Tekirdağ’ın ilk ve tek takımı olmayı başararak geçen yılın Bölgesel Lig Türkiye Şampiyonluğunu elinde bulunduran ve başarılarını bu sene de sürdüren Malkara 14 Kasım Spor Bayan Hentbol Takımımızı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce kutluyor, Play-Off’lar da başarılar diliyoruz.”

Bizler de Medya Batı Gazetesi olarak Trakya’yı temsil eden tek bayan hentbol takımı olan Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Bayan Hentbol Takımını tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top