MALKARA 14 KASIM SPOR BU HAFTA DA PUAN KAYBETTİ

204 okunma

“YENİ BİR TESİS PLANLANMASINI VE YAPILMASINI İSTİYORUZ”

Malkara 14 Kasım Spor, Tekirdağ Süper Amatör Küme 16’ıncı hafta maçında Marmara Ereğlisi Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

İLK YARI MARMARA EREĞLİSİ BELEDİYESPOR’UN 1-0 ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI

Malkara 14 Kasım Spor Stadyumu’nda oynan maçı ilk yarısında konuk takım Marmara Ereğlisi Belediyespor oyuna hızlı başladı. Yaptığı etkili ataklar ile Malkara 14 Kasım Spor’a tehlikeli anlar yaştan konuk takım aradığı golü 20 dakikada buldu ve 1-0 öne geçti. Ev sahibi Malkara 14 Kasım Spor ilk yarının sonlarına doğru oyuna ortak olsa da aradığı beraberlik golünü bulamadı. İlk yarı Marmara Ereğlisi Belediyespor’un 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

“MALKARA 14 KASIM SPOR BU HAFTAYI DA PUANSIZ KAPATTI”

 Maçın ikinci yarısına oyuna ve galibiyete odaklanmış bir şekilde başlayan Marmara Ereğlisi Belediyespor ev sahibi takıma zor anlar yaşattı. Oyun içerisinde birçok etkili ataklar yapmasına rağmen Malkara 14 Kasım Spor aradığı golü ikinci yarıda da bulamadı. Maçın 59. dakikasında Marmara Ereğlisi Belediyespor bir gol daha buldu ve skor 2-0 oldu. Maçta başka gol olmadı. Malkara 14 Kasım Spor bu haftayı da puansız kapattı.

Ligin 16’ıncı haftasında takımlarını yalnız bırakmayan Malkara 14 Kasım Spor’un “Kara Kaplanlar” taraftar grubu maç sonrasında şunları dile getirdi:

“YENİ BİR TESİS PLANLANMASINI VE YAPILMASINI İSTİYORUZ”

“Arka arkaya kaybedilen puanlardan dolayı üzgünüz. Malkara 14 Kasım Spor’a maddi ve manevi desteğin daha artmasını istiyoruz. Hak ettiğimiz ve özlediğimiz güzel günleri tekrardan yaşamak istiyoruz. Önümüzdeki yerer seçimlerde Belediye Başkan Adaylarımızdan; Malkara 14 Kasım Spor için ve futbolcularımız için yeni bir tesis planlanmasını ve yapılmasını istiyoruz.”

Malkara 14 Kasım Spor, Tekirdağ Süper Amatör Küme 16’ıncı haftasını 20 puan ile 9’uncu sırada tamamladı. Marmara Ereğlisi Belediyespor ise puanını 37’ye çıkararak 16’ncı haftayı 2’nci sırada tamamladı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top