MALKARA 14 KASIM SPOR DEPLASMANDA 3 PUANI GERİDE BIRAKTI

150 okunma

Malkara 14 Kasım Spor Tekirdağ Süper Amatör Küme 8’inci hafta maçında Ergenegücü Ulaşspor ile deplasmanda karşı karşıya geldi.

MALKARA 14 KASIM SPOR LİGİN 8’İNCİ HAFTASINI 12 PUAN İLE 8. SIRADA TAMAMLADI

Ulaş Suni Çim Stadyumu’nda oynan maçı soğuk havaya rağmen sporseverler yakından takip etti. Malkara 14 Kasım Spor bir önceki hafta evinde 3 puanı kazanmayı başarmıştı. Deplasmanda Ergenegücü Ulaşspor ile karşı karşıya gelen Malkara 14 Kasım Spor maça etkili başladı. Ev sahibi takım yaptığı ataklar ile ilk yarıda oyun üstünlüğünü ele geçirmeyi başardı ve bulduğu gol ile ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda maça ortak olan Malkara 14 Kasım Spor etkili oyununa rağmen aradığı golü bir türlü bulamadı. Maçın ikinci yarısında başka gol olmadı ve maç 1-0 Ergenegücü Ulaşspor’un üstünlüğü ile tamamlandı. Malkara 14 Kasım Spor almış olduğu yenilginin ardından Ligin 8’inci haftasını 12 puan ile 8. Sırada tamamladı.

SOĞUK HAVAYA RAĞMEN SPORSEVERLER MALKARA 14 KASIM SPOR’U YALNIZ BIRAKMADI

Malkaralı sporseverler ve Kara Kaplanlar Taraftar Grubu soğuk havaya rağmen takımlarını yalnız bırakmadı. Malkara 14 Kasım Spor’u hem içeride hem de dışarıda oynanan maçlarda yalnız bırakmayan sporseverler deplasmanda bırakılan 3 puandan dolayı üzgün olduklarını dile getirdi. Takımın performansın ilerleyen haftalarda daha da düzeleceğine inandıklarını ifade eden sporseverler Malkara 14 Kasım Spor’u her zaman destekleyeceklerini vurguladı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top