MALKARA 14 KASIM SPOR DEPLASMANDA MAĞLUP OLDU

204 okunma

Malkara 14 Kasım Spor Tekirdağ Süper Amatör Küme 3’üncü hafta maçında Marmara Ereğlisi Belediye Spor ile deplasmanda karşı karşıya geldi.

DEPLASMANDA 3 PUAN GERİDE KALDI

Marmara Ereğlisi Sahası’nda oynan 3’üncü hafta maçında Malkara 14 Kasım Spor ilk yarıya etkili başlamasına rağmen bir türlü golü bulamadı ve yediği 2 gol ile ilk yarıyı 2-0 geride tamamladı. Maçın ikinci yarısına motive olmuş bir şekilde sahaya çıkan Malkara 14 Kasım Spor ev sahibi takımın oyununa karşı koyamadı. Ev sahibi M. Ereğlisi Belediye Spor etkili atakları ve tehlikeli pozisyonlarıyla ikinci yarıda 2 gol daha buldu ve maç 4-0 Marmara Ereğlisi Belediye Spor’un üstüğünlüğüyle tamamlandı.

MALKARA 14 KASIM SPOR 3’ÜNCÜ HAFTAYI 3 PUANLA SEKİZİNCİ SIRADA TAMAMLADI

Malkara 14 Kasım Spor deplasmandaki yenilgisinin ardından ligin 3’üncü haftasını 3 puanla sekizinci sırada tamamladı. Marmara Ereğlisi Belediye Spor ise 3’üncü haftayı 9 puanla ikinci sırada tamamladı.

KARA KAPLANLAR TAKIMINI DEPLASMANDA YALNIZ BIRAKMADI

Kara Kaplanlar deplasman maçında da takımını yalnız bırakmadı. Deplasmanda alınan yenilgiden dolayı üzgün olduklarını belirten taraftarlar; ligin daha başında olduklarını, ilerleyen haftalarda takımın daha da başarılı olacağına inandıklarını dile getirdi. Kara Kaplanlar, aynı zamanda hem içeride oynan maçlarda hem de deplasmanda oynanan maçlarda tüm Malkaralı futbolseverleri Malkara 14 Kasım Spor’u desteklemeye davet etti. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top