MALKARA 14 KASIM SPOR EVİNDE KAZANMAYA DEVAM EDİYOR

151 okunma

Malkara 14 Kasım Spor Tekirdağ Süper Amatör Küme 7’nci hafta maçında Muratlı Belediyespor ile karşı karşıya geldi.

Malkara 14 Stadyumu’nda oynan maçı birçok futbol sever yakından takip etti. Malkara 14 Kasım Spor deplasmanda alınan yenilginin ardından bu hafta kendi evinde 3 puanı almayı başardı. Alına 3 puan ile Malkara 14 Kasım Spor’da yüzler yeniden gülmeye başladı.

MALKARA 14 KASIM SPOR LİGİN 7’NCİ HAFTASINI 12 PUAN İLE 7. SIRADA TAMAMLADI

Malkara 14 Kasım Spor bir önceki hafta deplasmanda 3 puanı geride bırakmıştı. Kendi evinde olmasının avantajını iyi değerlendiren Malkara 14 Kasım Spor ilk yarıda etkili bir oyun ortaya koydu fakat aradığı golü bir türlü bulamadı. İkinci yarıda konuk takım Muratlı Belediyespor da oyuna ortak oldu. Muratlı Belediyespor üst üste yaptığı ataklar ile tehlikeli pozisyonlar bulmayı başardı. Konuk takımın ataklarına karşılık veren Malkara 14 Kasım Spor aradığı golü son dakikalarda buldu ve maçı 1-0 kazanmayı başardı. Böylece Malkara 14 Kasım Spor ligin 7’nci haftasını 12 puan ile 7. sırada tamamladı.

MALKARA 14 KASIM SPOR MAÇA TÜRK BAYRAĞI İLE ÇIKTI

Malkara 14 Kasım Spor maç öncesinde ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü sebebiyle maça Türk Bayrağı ile çıktı. Futbolcular maç öncesinde Türk Bayrağı ile poz vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

KARA KAPLANLAR’DAN MALKARA 14 KASIM SPOR’A TAM DESTEK

Malkaralı sporseverler ve Kara Kaplanlar Taraftar Grubu takımlarını yine yalnız bırakmadı. Malkara 14 Kasım Spor’u hem içeride hem de dışarıda oynanan maçlarda yalnız bırakmayan Kara Kaplanlar alınan 3 puandan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi ve inişli-çıkışlı devam eden performansın ilerleyen haftalarda daha da düzeleceğine inandıklarını ifade etti.  Kara Kaplanlar aynı zamanda hem içeride oynan maçlarda hem de deplasmanda oynanan maçlarda tüm Malkaralı futbolseverleri Malkara 14 Kasım Spor’u desteklemeye davet etti.(Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top