MALKARA 14 KASIM SPOR LİGE 3 PUAN İLE BAŞLADI

165 okunma

Tekirdağ Süper Amatör Küme 2018-2019 sezonu başladı. İlk maçını deplasmanda Çerkezköy Doğanspor ile oynayan Malkara 14 Kasım Spor lige 3 puan ile başladı.

Oynan maçta rakip takım Çerkezköy Doğanspor gerekli evraklarını ve lisans belgelerini yetiştiremediği için maça çıkamadı. Böylece ligin ilk haftasında takımımız Malkara 14 Kasım Spor, rakibi karşısında hükmen galip sayılarak 3 puanı kazanmış oldu.

“İLK HAFTADA VE İLK DEPLASMAN MAÇIMIZDA 3 PUAN KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ”

Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Başkan Ali İhsan Uslu takımımız ile ilgili yapmış olduğu açıklamada şunları aktardı:

“Güzel bir hazırlık sürecinin ardından sezona giriş yaptık. Transfer çalışmalarımız halen devam ediyor. Ekim ayının 12’sine kadar transfer çalışmalarını sürdüreceğiz. Başkanlık ve yönetim kurulu olarak Malkara 14 Kasımspor’u en iyi şekilde temsil etmek ve takımımızı daha iyi yerlerde görmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Hükmen galip olarak da olsa ilk haftada ve ilk deplasman maçımızda 3 puan kazandığımız için mutluyuz.”

MALKARA 14 KASIMSPOR’DAN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A TEŞEKKÜR

Başkan Ali İhsan Uslu: “Aynı zamanda yeni sezona hazırlık süreci boyunca takımımıza yapılan katkılarından ve bugüne kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederim” dedi.

“İŞ ADAMLARIMIZIN, SANAYİCİLERİMİZİN VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZIN TAKIMIMIZA DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ”

Başkan Uslu Malkara 14 Kasım Spor’a ilçemiz olarak gerekli desteğin verilmesinin altını çizdi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Malkara’mızda faaliyet gösteren iş adamlarımızın, sanayicilerimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızın takımımıza desteğini bekliyoruz. Halkımızın da takımımızı yalnız bırakmamasını, imkânları yettikçe oynan maçlarda kulübümüzü hem içeride hem de dışarıda sonuna kadar desteklemelerini temenni ediyoruz.”

LİGİN 2. MAÇI 7 EKİM PAZAR GÜNÜ SAAT: 14.00’DA KENDİ EVİMİZDE

Başkan Uslu son olarak bu hafta Malkara 14 Kasım Spor’un 7 Ekim Pazar günü, Saat:14.00’da Tekirdağ 100. Yılspor ile kendi evimizde oynayacağını belirtti ve ardından: “Tüm futbolseverlerimiz, tüm halkımız maça davetlidir. Takımımızı yalnız bırakmayalım ve gerekli desteği sağlayalım. 2018-2019 Sezonunun kazasız, sakatsız, huzurlu bir şekilde geçmesini diliyorum” dedi. (Ömür Çolak)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top