MALKARA 14 KASIM SPOR’UN DEPLASMANDA YÜZÜ GÜLMÜYOR

150 okunma

Malkara 14 Kasım Spor, Tekirdağ Süper Amatör Küme 18’nci hafta maçında Kapaklıspor ile karşı karşıya geldi.

Kapaklıspor Stadyumu’nda oynan maçın ilk yarısına ev sahibi takım iyi başladı.

Üst üste gelen mağlubiyetlerin ardından geçtiğimiz hafta Malkara 14 Kasım Spor, kendi evine 3 puana kavuşmuştu. Fakat Makara 14 Kasım Spor’un deplasmanda yüzü gülmüyor. Deplasmanda Kapaklıspor ile karşılaşan Malkara 14 Kasım Spor yine 3 puanı geride bıraktı.

İLK YARI 1-0 KAPAKLISPOR’UN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE TAMAMLANDI

Maçın başından sonuna kadar oyun üstünlüğünü elden bırakmayan ev sahibi takım ilk yarının 25. dakikasında 1-0 öne geçti. Malkara 14 Kasım Spor ilk yarıda zaman zaman oyuna ortak olsa da aradığı golü bulamadı. İlk yarı 1-0 Kapaklıspor’un üstünlüğü ile tamamlandı.

KAPAKLISPOR LİGİN 18’İNCİ HAFTASINDA 3 PUANI 3 GOL İLE ALDI

Maçın ikinci yarsında ev sahibi takım daha da istekli ve daha da kontrollü başladı. Rakibi karşısında 1-0 geride olan Malkara 14 Kasım Spor aradığı golü ikinci yarıda da bulamadı. Maçın 64. dakikasında ev sahibi takım skoru 2-0 yaptı. İkici golden kısa bir süre sonra 69. dakikada Kapaklıspor bir gol daha attı. Maçta başka gol olmadı ve maç 3-0 bitti. Kapaklıspor ligin 18’inci haftasında 3 puanı 3 gol ile aldı.

“ÖZLENEN MALKARA 14 KASIM SPOR’U GÖRMEK İSTİYORUZ”

Malkara 14 Kasım Spor’u hem içerde oynanan maçlarda hem de deplasman maçlarında yalnız bırakmayan Malkaralı sporseverler maç sonunda; takımın ligin ikinci yarısına beklenenin altında bir başlangıç yaptığını vurguladı ve özlenen Malkara 14 Kasım Spor’u görmek istediklerini belirtti.

Malkara 14 Kasım Spor, Tekirdağ Süper Amatör Küme’nin 18’nci haftasını 23 puan ile 9’uncu sırada tamamladı. Kapaklıspor ise 36 puan ile 4’üncü sırada tamamladı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top