MALKARA AK PARTİDEN GAZETEMİZE BAYRAM ZİYARETİ

319 okunma

Malkara AK Parti ilçe teşkilatı başkan ve yöneticileri, 24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılışının 110.Yıldönümü ve basın bayramı dolayısıyla gazetemiz Medya Batı’yı ziyaret etti.

Ziyarete, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Sosyal Politikalar Birim Başkanı Recep Şenol, Yönetim kurulu üyeleri Tugay Şenseven ve Hasan Baysak katıldı.

Samimi ve hoş sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette konuşan AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, “ Öncelikle “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınızı” AK Parti İlçe Teşkilatı olarak kutluyorum. AK Parti olarak basın emekçilerinin her zaman yanındayız. Zor şartlarda mesleklerini icra eden halkın gözü ve kulağı olan idarecilere ışık tutan medya mensuplarının özverili çalışmalarını takdir ediyorum.” dedi.

Gerçekleştirmiş olduğu ziyaret dolayısıyla Malkara AK Parti İlçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın, “Nazik ziyaretinizden dolayı Medya Batı ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar gazetemiz okuyucularına tarafsız ve doğru haberleri vermek için çalıştık. Bundan sonra da aynı duygu ve düşüncelerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi. (Nurdan Yavuzcan – Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top