MALKARA AVCILIK VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

147 okunma

Malkara Avcılık ve Doğa Sporları Derneği açılışının ardından, İlçe Kaymakamı Erkan Karahan’ı, İlçe Jandarma Komutanı J.Binbaşı Murat Kızıltan’ı ve İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya’yı ziyaret etti.

Kaymakamlık, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne yapılan ziyaretlere; Öner Kökten, Yunus Turgen, Selçuk Balkır, Özgür Arabacı ve Ozan Bora katıldı.

Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında Malkara Avcılık ve Doğa Sporları Derneği hakkında şu açıklama yapıldı:

“BİZLERİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYAN KAYMAKAMIMIZA, İLÇE JANDARMA KOMUTANIMIZA VE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜMÜZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

“İlçe Kaymakamımız Erkan Karahan’a, İlçe Jandarma Komutanımız J.Binbaşı Murat Kızıltan’ı ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sertan Topkaya’yı ziyaret ettik. Her biri bizleri çok güzel karşıladı ve bizlerle hoş sohbetlerde bulundu. Kendilerine öncelikle buradan çok teşekkür ederiz. Ziyaretimiz esnasında kendilerine, Malkara Avcılık ve Doğa Sporları Derneğimizin açıldığı konusunda bilgi verdik.”

“AVCILIĞA VE DOĞA SPORLARINA GÖNÜL VERENLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ”

Malkara Avcılık ve Doğa Sporları Derneği tarafından yapılan açıklama şöyle devam etti:

“MADOS olarak avcılara gereken değeri vereceğimize inancımız tam. İlçemizde birbirinden güzel ve çeşitli organizasyonlar düzenleyerek avcılığa ve doğa sporlarına gönül verenlere en iyi şekilde hizmet edeceğiz. İlçemizde yaşayan herkesi MADOS’a bekliyoruz.”

Malkara Avcılık ve Doğa Sporları Derneği’nin yapmış olduğu ziyaretler, günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top