MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ’NİN YAZ KURSLARI BAŞLADI, KAYITLAR DEVAM EDİYOR

310 okunma

Malkara Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Belediye Akademisi’nin öğrencilere ve vatandaşlara ücretsiz olarak düzenlediği yaz kursları 300’e yakın kursiyerin katılımıyla başladı.

Malkara Belediye Akademisi’nin “Hayat Boyu Öğrenme” sloganıyla bünyesinde düzenlediği Gitar, Bağlama, Piyano, Drama, İngilizce Çocuk, Yağlı Boya, Karakalem, Resim Çocuk, İşaret Dili, Futbol, Hentbol, Voleybol, Basketbol, Ahşap Boyama, Ahşap Yakma, Takı Tasarım, Dikiş kurslarına katılan öğrenciler ve vatandaşlar yaz kurslarını iyi değerlendirerek kendilerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

Malkara Belediye Akademisi’nin düzenlediği kurslara katılan öğrenciler ve vatandaşlarımız aldıkları eğitimler ile kişisel gelişimlerini sağladıkları gibi aile ekonomilerine de katkı sağlayacaklar.

Malkara Belediye Akademisi’nin bünyesinde başlayan yaz kurslarına kayıt olmak isteyen öğrenciler ve vatandaşlarımız Camiatik Mahallesi, Şehit İsmet Yiğit Caddesi, No: 5 adresinde yer alan Belediye Akademisi binasına giderek devam etmekte olan kurslara kayıt olabilirler.

2 Temmuz 2018 Pazartesi günü başlayan yaz kursları, 17 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecektir. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top