MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL “EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM YAYGINLAŞTIRMA PROJESİ“ TOPLANTISINA KATILDI

124 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Tekirdağ’da düzenlenen “Evlilik Öncesi Eğitim Yaygınlaştırma Projesi ” Toplantısına katıldı.

Toplantıya; Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ Vali Yardımcısı Arslan Yurt, İl Jandarma Komutan V. Jandarma Albay Haşim Göksel,  İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Abdulkadir Abuşoğlu, Aile Eğitimi Danışmanlık Hizmeti Daire Başkanı Rahime Şen, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz, Kaymakamlar, Belediye Başkanları ve STK Temsilcileri katıldı.

“Evlilik Öncesi Eğitim Yaygınlaştırma Projesi ” Toplantısı, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Toplantıda, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Yılmaz, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Abdulkadir Abuşoğlu ve Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım konuşma gerçekleştirdiler.

Konuşmaların ardından Aile Eğitimi Danışmanlık Hizmeti Daire Başkanı Rahime Şen, proje hakkında katılımcılara sunum gerçekleştirdi. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top