MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL ÖĞRETMEN OKULU MEZUNLARIYLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

105 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, öğretmen okulları kuruluşunun 171. kuruluş yıl dönümü öncesinde öğretmen okulu mezunlarıyla, düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Kahvaltı programına; Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesi Başkanı Belma Özsoy ve öğretmen okullarından mezun olan öğretmenler katıldı.

Kahvaltı programında konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Öncelikle bizlerle olduğunuz için sabah kahvaltısını bizlerle paylaştığınız için ben hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten öğretmenlerimiz bizler için çok değerli ve çok kıymetli. Öğretmen okullarının kuruluş yıl dönümü sebebiyle sizlerle bir aradayız. Toplumun sizlere her zaman ihtiyacı var. Sizlerin bilgileri, sizlerin ışığı bizim için çok önemli ve çok değerli. Bizler hala çocukken sizlerin bizlere gösterdiği ve öğrettiği bu yolda yürümeye devam ediyoruz. Bu toplumu eğiten Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevgisini, Bayrak sevgisini ve İstiklal Marşı’mızın sevgisini bu topluma aşılayan bütün öğretmenlerimizin önümüzdeki süreçte de desteklerini istiyorum. Biz yeni bir Marka şehir inşa etme için uğraşıyoruz. Katıldığınız için ben hepinize teşekkür ediyorum. Umuyorum ki Mart’ın sonundaki baharı da ülkemize beraber getireceğiz. Hepinize tekrar saygılar ve sevgiler sunuyorum.” dedi.

Düzenlenen kahvaltı programında konuşma yapan emekli öğretmen İsmail Yanık, öğretmen okullarından mezun olan öğretmenler adına Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür eden kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Yapılan konuşmaların ardından kahvaltı programında  edilen hoş sohbetler ve muhabbetler ile devam eden program çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top