MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL; “ÜRETİCİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

158 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un talimatıyla hasat döneminin başlaması ile birlikte Toprak Mahsulleri Ofisine buğday götüren çiftçilerimizin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla Toprak Mahsulleri Ofisi Malkara Ajans Amirliği bahçesinde Malkara Belediyesi'nin ikram aracı ücretsiz olarak hizmet vermeye başladı.

Üreten çiftçimizin her zaman yanlarında olduklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Hasat döneminin başlaması ile birlikte buğday alımına başlayan Toprak Mahsulleri Ofisi Malkara Ajans Amirliği bahçesinde belediye ikram aracımız hizmet vermeye başladı. Toprak Mahsulleri Ofisi'ne buğday götüren üreticilerimiz ikram aracımızdan sıcak ve soğuk içecek ile yiyecek ihtiyaçlarını ücretsiz olarak karşılayacaklar. Üreticimizin her zaman yanındayız. Malkara Belediyesi olarak çiftçimize vereceğimiz desteklerimiz her zaman devam edecek. Üreticilerimizin ihtiyaçlarını gidermeleri amacıyla ikram aracımız hasat dönemi boyunca hizmet vermeye devam edecek.” dedi.

Toprak Mahsulleri Ofisi Malkara Ajans Amirliği'ne buğday teslim eden üreticiler, sıra bekledikleri esnada kendilerine Malkara Belediyesi tarafından hizmet veren ikram aracından dolayı memnuniyetlerini belirtip, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkürlerini ilettiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top