MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

353 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi’nin mahallelerde yaptığı çalışmaları yerinde inceledi.

İncelemeler esnasında; Belediye Meclis Üyesi Ersan Tepe de yer aldı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kavakçeşme, Balabancık ve Çimendere Mahalleleri güzergâhında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin yol çalışmalarını ve Balabancık Mahallesinde Malkara Belediyesi’nin yaptığı Çok Amaçlı Salon çalışmalarını yerinde inceleyerek, yetkililerden detaylı bilgiler aldı.

İncelemeler esnasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı açıklamada; “Hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak için mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz demeden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi olarak mahallelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kavakçeşme, Balabancık ve Çimendere güzergâhında yol tesviye çalışmalarının tamamlanmasının ardından sathi kaplama çalışması yapılarak yol vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Balabancık Mahallemizde Çok Amaçlı Salon çalışmamızda tüm hızıyla devam ediyor. Çok Amaçlı Salon çalışmamız tamamlandığında vatandaşlarımız özel günlerini yapabilecekleri bir ortama kavuşacaklar. Yapılan çalışmalar mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

İncelemelerin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Balabancık ve Çimendere Mahallerinde bulunan kahvehanelere uğrayarak vatandaşlarla sohbet edip, fikir alış verişinde bulundu.

Balabancık ve Çimendere Mahallesinde yaşayan vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ettiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top