MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’DAN BASIN AÇIKLAMASI

269 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul basın açıklaması yaptı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “Sevgili Malkaralılar; 31 Mart günü yapılan yerel seçimde bizlere bir kez daha bu yüce görevi layık gördünüz. Sizlere hizmet etme onurunu bizlere bir kez daha nasip ettiğiniz için sizlere müteşekkirim” dedi. 

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul şunları ifade etti:

“Hizmet yarışında ilçemizi daha yaşanılır, daha modern bir kent görünümüne kavuşturmak; sizlerin haklı istek, talep ve dileklerini yerine getirmek için profesyonel bir yönetim tarzını benimsiyoruz. Yapılması gerekenleri biliyoruz ve bunları yerine getirebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu anlamda, ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik zorlukların belediyemiz imkânlarını etkileyeceğini biliyoruz. Bu yüzden yerel yönetimde bazı alanlarda küçülmeye gidip, iş gücümüzü daha verimli kullanarak hemşerilerimizin dertlerine derman olacağız. 

Hizmet sevdamızda ilkemiz hemşerilerimizin öncelikleri bizim önceliğimizdir. Hizmetin sizlere zamanında ulaşması ve kapımızın vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olmasıdır. 

Sizlerin takdiri ile meclis üyesi seçilen arkadaşlarımızdan Mustafa Özer ve Ersin Kaçar Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenecektir. Bu göreve atanan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Bu görevdeki arkadaşlarım ve 25 Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte mesai mefhumu gözetmeksizin tüm gücümüzle siz değerli hemşerilerimiz için, Malkara’mız için birlikte yönetim anlayışı ile çalışacağız.

Bu kapsamda bu hizmet yarışında el ele verdiğimiz tüm ekibimizle birlikte, sizlere daha iyi hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Malkara’mızı milletimizin sözü ve kendisi yönetecek. Bu süreçte, el ele ve omuz omuza tüm dertlerimize beraber derman olmaya çalışacağız

Sizin güveninize layık olmak, Malkara’mızı Marka Kent olarak daha yaşanılır hale getirmek için, gece gündüz var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Malkara’yı 53 bin hemşerimizle tek bir ağızdan hep birlikte yöneteceğiz. Çünkü size değer Malkara.” (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top