MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

281 okunma

BAŞKAN YURDAKUL: “ŞAHSIMI ÇİÇEK GÖNDEREREK TEBRİK ETMEK İSTEYEN HEMŞERİLERİMDEN RİCAM; ÇİÇEK GÖNDERMEK YERİNE LÖSEV'E BAĞIŞTA BULUNMANIZ”

Yerel Seçimler sonrasında yeniden Belediye Başkanı olarak seçilen ve mazbatasını alarak yeni dönemine başlayan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul örnek bir davranışa imza attı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “Şahsımı çiçek göndererek tebrik etmek isteyen hemşerilerimden ricam; çiçek göndermek yerine LÖSEV'e bağışta bulunmanız ve bir çocuğumuz için umut olmamız. Mutluluğumuzu paylaşırken çoğaltalım” dedi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul mazbatasını alarak yeni döneme başlamasının ardından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“MUTLULUĞUMUZU PAYLAŞIRKEN ÇOĞALTALIM”

“31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçim çalışmaları boyunca bizlere inanıp, güvenen ve daima bizlerden desteğini esirgemeyen hemşerilerime çok teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum.  Belediye Başkanı seçildikten sonra çiçek yollayarak şahsıma tebrik mesajlarını ileten herkese de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 8 Nisan 2019 tarihinde mazbatamı alarak Malkara Belediye Başkanlığı görevime başladım. Şahsımı çiçek göndererek tebrik etmek isteyen hemşerilerimden ricam; çiçek göndermek yerine LÖSEV'e bağışta bulunmanız ve bir çocuğumuz için umut olmamız. Mutluluğumuzu paylaşırken çoğaltalım.”

Başkan Yurdakul’un bu davranışı vatandaşlar tarafından alkış aldı ve takdirle karşılandı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top