MALKARA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

199 okunma

5216 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanununun 13. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 5. Maddesi gereğince Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı, Çerkezköy’de Veliköy Düğün Salonu'nda gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Başkanlığında gerçekleştirilen yeni dönemin ilk meclis toplantısına; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Belediye Başkanları, Malkara Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Volkan Soğancılar, Osman Turgutlugil, Selahattin Karacaoğulları ve diğer İlçe Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan yeni dönemin ilk meclis toplantısında gündem maddeleri görüşülüp karara bağlandı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Meclis toplantısında yapılan komisyon seçimleri sonucunda Malkara Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Vasfi Güner Tekirdağ Büyükşehir Belediye Encümenine, Plan ve Bütçe Komisyonuna ve İçişleri Komisyonuna, Ersin Kaçar Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Tarım, Hayvancılık ve Orman Komisyonuna, Volkan Soğancılar Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu ile Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği üyeliğine, Osman Turgutlugil Tarım, Hayvancılık ve Orman Komisyonuna seçildi.

“YAPACAĞIMIZ HİZMETLERLE HEMŞERİLERİMİZİN DERTLERİNE DERMAN OLACAĞIZ”

Malkara'ya en güzel hizmetleri kazandırmanın çabası içinde olacaklarını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclisimizin 2019-2024 döneminin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdik. Yapılan Meclis toplantısında Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin Komisyonlarına seçilen bütün meclis üyelerimizi tebrik ederim. Malkaramızı daha ileriye götürmek için el birliğiyle belediye meclis üyelerimizle yorulmadan daha fazla efor harcayarak çalışacağız.  Yapacağımız hizmetlerle hemşerilerimizin dertlerine derman olacağız.”dedi.(Nurdan Yavuzcan)

         

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top