MALKARA BELEDİYESİ DAHA DA HIZLI VE KALİTELİ HİZMET İÇİN YENİ ARAÇLAR ALDI

213 okunma

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un hizmet süresi içerisinde Malkara Belediyesi’ne kazandırdığı araçlar vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunuyor.

Tekirdağ’ın büyükşehir olması ile hizmet ağı genişleyen Malkara Belediyesi’nin araç filosuna yeni kattığı araçlar, halkımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunuyor.

Malkara Belediyesi’nin araç filosu güçlendikçe hizmet kalitesinin arttığını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Hizmete başladığımız günden bugüne vatandaşlarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için araç filomuzu yeni araçlar katarak güçlendiriyoruz. Büyükşehir yasasının uygulanmasıyla hizmet alanlarımız oldukça genişledi. Belediyemizin imkânlarını en iyi şekilde değerlendirerek bu çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Görev süremiz içerisinde Malkara Belediyesine kendi imkânlarımızla 4 Adet İveco Çöp Kamyonu, 1 Adet Elektrikli Süpürge aracı, 2 Adet L200 Kamyonet, 1 Adet Courier Panelvan, 2 Adet Hidromek Kanal Kazıcı, 1 Adet Motosiklet, 1 Adet H100 Kamyonet ve son olarak 1 Adet Forklift kazandırdık. Hizmet süremiz içerisinde hibe edilen 1 Adet Doblo Panelvan, 1 Adet Motosiklet ve 1 Adet 29 kişilik Otobüsü de bünyemize kattık. Belediyecilik hizmetlerini tüm mahallelerde sürdürüyoruz. Seçimlerde vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İşimiz, Gücümüz Malkara sloganı ile mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ” dedi. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

                                                          

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top