MALKARA BELEDİYESİ HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

164 okunma

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye binasındaki Meclis Odasında Malkara Belediye Başkan Vekili Hüseyin Vasfi Güner'in Başkanlığında toplandı.

Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı; açılış konuşması, yoklama, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler adına saygı duruşunda bulunulması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Strateji Geliştirme Müdürlüğünün 2018 Yılı Gelir Tarife Cetvelinde Değişiklik Yapılması hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğünün Belediyemize ait Malkara Belde Kent Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine Sermaye Aktarımı hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan Park ve Bahçeler Müdürlüğünün Parklara İsim Verilmesi hakkındaki yazısı görüşülerek İç İşleri Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin dışı 1. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün trafo plan değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin dışı 2. maddesinde yer alan İçkili Yer Bölgesi Tespit Komisyon raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

  Gündemin dışı 3. maddesinde yer alan Emlak İstimlak Müdürlüğünün cami yeri devir / tahsis hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe komisyonuna oy birliği ile havale edildi.

Gündemin dışı 4. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Kaanlar Gıda San. Şirketinin Çavuşköy Mahallesi Parsel 1147 de plan değişikliği hakkındaki yazısı görüşülerek İmar Komisyonuna oy birliği ile havale edildi. (Nurdan Yavuzcan)

     

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top