MALKARA BELEDİYESİ İLE DİSK GENEL İŞ SENDİKASI ARASINDA "TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ" İMZALANDI

130 okunma

Malkara Belediyesi ile DİSK Genel İş Sendikası arasında yapılan karşılıklı mutabakat sonucu daimi işçiler için Belediye Başkanlığı makamında 3 yıllık Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Yapılan Toplu İş Sözleşmesinde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Malkara Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ünal Akkaya, DİSK Genel İş Sendikası Trakya Şubesi Başkanı Salim Şen, DİSK Genel İş Sendikası Trakya Şube Saymanı Caner Makasçı, Malkara Belediyesi DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Baş Temsilcisi Yusuf Ceylan ve Malkara Belediyesi DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Temsilcisi Erol Elgün yer aldı.

“TÜM İŞÇİ PERSONELİMİZE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Emekçi işçilerin her zaman yanında olduğunu belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “Belediyemiz adına alın teri akıtan işçi arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. 3 yıl sürecek yeni dönem iş sözleşmemizi imzaladık. İnşallah Malkara’ya katkı sunacağı, emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacakları güzel bir sözleşme dönemi geçiririz. Tüm işçi personelimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

“BU SÖZLEŞMEYLE DE İŞÇİLERİMİZ ADINA ÖNEMLİ KAZANIMLARIMIZ OLDU”

DİSK Genel İş Sendikası Trakya Şubesi Başkanı Salim Şen yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“DİSK Genel İş Sendikası olarak 76 üyemizin bulunduğu Malkara Belediyesi'nde 3 yıllık Toplu İş Sözleşmemizi imzaladık. Yaklaşık 5 yıldır Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul ile birlikte çalışıyoruz. Başkanımızın işçinin yanında durmasından dolayı fazlasıyla memnunuz. Şirket bünyesinde çalışan sürekli işçilerimiz ile kadrolu işçilerimizin toplu iş sözleşmelerini gayet olumlu hava içerisinde gerçekleştirdik. Bu sözleşmeyle de işçilerimiz adına önemli kazanımlarımız oldu. Emeğe yaklaşımıyla ilgili Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul'a sendikam ve üyelerim adına teşekkür ediyorum. Malkara Belediyesi'nde ki üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top