MALKARA BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

120 okunma

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un Başkanlığında toplandı.

Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısına; açılış konuşması, yoklama, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitler adına saygı duruşunda bulunulması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Tam Zamanlı Sözleşmeli 1 Avukat Çalıştırılması hakkındaki Plan ve Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesinde yer alan Emlak İstimlak Müdürlüğünün Satış hakkındaki yazısı görüşülerek Plan ve Bütçe Komisyonuna  oy  birliği ile havale edildi. Meclis toplantısının 1. oturumunun ardından toplanan Plan ve  Bütçe Komisyon raporu Meclis toplantısının 2. oturumunda görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 3. maddesinde yer alan İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Yapılaşma Plan Notları Görüş hakkındaki yazısı görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündem dışı 1. maddesinde yer alan Malkara merkez, Balabancık, Sağlamtaş ve Kozyörük Mahallelerinin 5 yıllık İmar Planları hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündem dışı 2. maddesinde yer alan Kırıkali Mahallesi 784 parselde yer alan imar planı yapımı hakkındaki İmar Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. (Murat Yayın)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top