MALKARA BELEDİYESİ, KURUM ÇALIŞANLARINI KAPSAYACAK “İNDİRİM PROTOKOLÜNÜ” İMZALADI

181 okunma

Malkara Belediyesi ile Özel Keşan Çözüm Akademi Okulları arasında, Malkara Belediye Başkanlığı makamında, kurum çalışanlarını kapsayacak “İndirim Protokolü” imzalandı.

Malkara Belediyesi adına Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un imzaladığı protokol töreninde; Özel Keşan Akademi Okulları Lise Kurum Müdürü Murat Er,  Özel Keşan Akademi Okulları Muhasebe Müdürü Hediye Şavluk ve Özel Keşan Akademi Okulları Kayıt Koordinatörü Sanat Tarihi Öğretmeni Merve Dişdiş yer aldı.

İndirim protokolü hakkında açıklama yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul şunları ifade etti:

“MALKARA BELEDİYESİ PERSONELLERİNE %10 KAYIT İNDİRİMİ TANIMLANDI”

“Özel Keşan Çözüm Akademi Okulları ile Belediye çalışanlarımızı kapsayacak indirim protokolü imzaladık. Protokol kapsamında Özel Keşan Çözüm Akademi Okullarına çocuklarını kayıt yaptırmak isteyen belediye personellerimiz indirimden yararlanacaklar. Protokol kapsamında Malkara Belediyesi personellerine %10 kayıt indirimi tanımlandı.  Ayrıca Özel Keşan Çözüm Akademi Okullarına 15 Mart 2019 tarihine kadar yeni kayıt olunması halinde ekstra %10 erken kayıt indirimi yapılacak. Bunun yanı sıra 5 ve üzeri toplu öğrenci kayıtlarında da ekstra %10 indirim uygulanacaktır.”

“KURUMUMUZ ÇALIŞANLARINA HAYIRLI OLSUN”

İmzalanan “İndirim Protokolü” hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Yurdakul: “Özel Keşan Çözüm Akademi Okuluna belediye personelimize sundukları bu imkân için personelimiz adına çok teşekkür ediyorum. Kurumumuz çalışanlarına hayırlı olsun” dedi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top