MALKARA BELEDİYESİ “MALÇLI ÇİLEK YETİŞTİRİCİLİĞİ PROJESİ” İLE ÖDÜL ALMAYA HAK KAZANDI

182 okunma

Malkara Belediyesi, Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen Günebakan Yerel Yönetim Hizmet Ödülleri Proje yarışmasında Tarımsal Hizmetler Kategorisinde Malçlı Çilek Yetiştiriciliği Projesi ile katıldığı yarışmada ödül almaya hak kazandı.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “01 Ağustos ve 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği’nin düzenlemiş olduğu, Günebakan Yerel Yönetim Hizmet Ödülleri Proje Yarışmasına projelerimiz ile başvurumuzu yaptık” dedi ve ardından şunları ifade etti:

“29 Aralık 2018 tarihinde toplanan Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği Jüri Komisyonu, Günebakan

“TARIMSAL ALANDA ÖDÜL ALMAYA HAK KAZANMAK BİZLERİ GURURLANDIRDI”

Yerel Yönetim Hizmet Ödülleri için gelen tüm projeleri değerlendirmiş ve Malçlı Çilek Yetiştiriciliği Projemiz ile Malkara Belediyesini ödüle laik görmüşlerdir. Tarımsal alanda ödül almaya hak kazanmak bizleri gururlandırdı. Kırsal Mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın kalkınması için Malkara Belediyesi olarak her zaman üreticimizin yanındayız. Alternatif tarım ürünleri ile ürün çeşitliliği sağlayarak üreticimizin gelirini artırma çalışmalarımız devam etmektedir. Belediyemiz imkânları dâhilinde üreticilerimize destek olarak hemşerilerimizin refahı için her alanda gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz.”

ÖDÜL TÖRENİ 20 ŞUBAT 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 11.00’DE

Günebakan Yerel Yönetim Hizmet Ödülleri yarışması ödül töreni 20 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 11.00’de Tekirdağ Süleymanpaşa Des Hotel’de yapılacak. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top