MALKARA BELEDİYESİ NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISININ 2. BİRLEŞİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

176 okunma

Malkara Belediye Meclisi 5393 Sayılı Yasanın 20. Maddesine göre Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısının 2. Birleşiminin gündem maddelerini görüşmek üzere Belediye binasındaki Meclis Odasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Başkanlığında toplandı.

Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısının 2. Birleşimine; açılış konuşması, yoklama, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları adına saygı duruşunda bulunulması ve meclis gündem maddelerinin okunması ile başlandı.

Gündemin 1. maddesinde yer alan Belediyemiz 2017 Mali Yılı Faaliyet Raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

 Gündemin 2. maddesinde yer alan Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri Yetki verilmesi hakkındaki Plan Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

 Gündemin 3. maddesinde yer alan Turistik Tesisin Kiralama süresi hakkındaki Plan Bütçe Komisyon raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. maddesinde yer alan Karacahalil Mahallesi 1355 pareselde kayıtlı binanın muhtarlık olarak kullanılan oda hariç diğer üç odanın Karacahalil Dayanışma ve Güzelleştirme Derneğine tahsisi hakkındaki Plan Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. maddesinde yer alan Camiatik Mahallesi Sünepe Çeşme Mevkii Nihan İlgün ve Elektrikçiler Caddeleri arasında bulunan 4x4 m’lik kısmına ATM yeri olarak kullanmak üzere
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Malkara Şube Müdürlüğüne tahsisi hakkındaki Plan Bütçe Komisyon Raporu görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. maddesinde yer alan Yakup Keskin’in Plan Değişikliği hakkındaki İmar Komisyon raporu görüşülerek Büyükşehir Belediye Meclisine sunulmasına oy birliği ile kabul edildi. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top