MALKARA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

99 okunma

Malkara Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe okullarında bakım ve temizlik çalışmalarına destek oluyor.

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçemiz okullarından Atatürk Ortaokulu’nda okul camlarının önünü kapatan kurumuş dalları ve okulun dış cephesinde bulunan su gideri borularının tıkanmasına sebep olan kurumuş cam iğnelerini temizlendi.

“OKULUMUZDA HERHANGİ BİR OLUMSUZ DURUM İLE KARŞILAŞILMAMASI İÇİN GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALIYORUZ”

Okul yönetimi: “Okulumuzda herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşılmaması için gerekli önlemleri alıyoruz” dedi ve yapılan çalışma ile ilgili şu açıklamalar yapıldı:

“Kurumuş dalların ilerleyen günlerde öğrenciler için tehlikeli bir duruma sebep olmaması için gerekli önlemler alındı. Aynı zamanda çam iğneleri ile dolan su gideri borularının yağışlı havalarda sorun oluşturmaması için de temizlik işlemleri yapıldı.

“MALKARA’NIN TÜM MAHALLELERİNDE VATANDAŞLARIMIZ İÇİN HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Okulun bakım ve temizlik çalışmalarında görevli ekipler şunları aktardı:

“İlçemizdeki tüm okullarımızda bakım ve temizlik çalışmalarımız devam etmektedir. Malkara Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak okul yönetimlerinden ve vatandaşlarımızdan gelen tüm ihbarları en kısa sürede değerlendirip çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Malkara’nın tüm mahallelerinde vatandaşlarımız için hizmet vermeye devam edeceğiz.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top