MALKARA BELEDİYESİ VATANDAŞIN YANINDA

377 okunma

Malkara Belediyesi, gece saatlerinde başlayan ve tüm Malkara’yı etkisi altına alan kar yağışı sonrası ilçedeki tuzlama ve temizle çalışmalarını hızlandırdı.

Tüm personeliyle birlikte olumsuz hava şartlarına hazır olduğunu belirten Malkara Belediyesi, ilçenin dört bir yanında gece saatlerinden itibaren mevcut personeli ve nöbetçi personeliyle birlikte çalışmalarına devam ediyor.

“VATANDAŞLARA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İlçe giriş-çıkışlarındaki ve ilçe merkezindeki yolları temizleyerek trafiğe uygun hale getiren Malkara Belediyesi, hazırda bekleyen araçları ve 24 saat görevde olacak nöbetçi personelleri ile hem gündüz hem de gece boyunca Malkara’da vatandaşlara hizmet vermeye devam edeceğini duyurdu. İlçedeki çalışmaların önceliği bulunan alanlardan başlayarak tüm mahallelerde sürdürüleceği ifade edildi.

“NÖBETÇİ PERSONEL 24 SAAT GÖREVDE OLACAK”

Kar yağışı sonrasında yaşanacak olumsuz durumlar karşısında vatandaşların 444 59 42 numaralı telefondan Malkara Belediyesi’ne ulaşabileceğini duyuran yetkiler, nöbetçi personel ekibinin 24 saat görevde olduğunu vurguladı. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top