Malkara Belediyesinde “BAYRAMLAŞMA”

160 okunma

Malkara Belediyesinde, belediye binası önünde mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma gerçekleştirildi.

Programa; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, İsmail Akkaya, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Ahmet Şentürk, Hüseyin Simen, Hasan Özgür, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

 Bayramlaşma programında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmasında; “Değerli çalışma arkadaşlarım, hepinize saygılar sunuyorum. Birlikte geçirdiğimiz bu 9. Bayram. Ben Malkara’ya kattığınız tüm değerler için hemşerilerim adına sizlere teşekkür ediyorum. Nasıl bayramdan önce Malkara’da hemşerilerimizin huzuru ve mutluluğu için çalıştıysak bayram süresince ve bayramdan sonrada aynı istekle daha sağlıklı, daha güzel ve daha modern bir Malkara için çalışmaya devam edeceğiz. Umarım birlikte geçirdiğimiz bu 9 bayram süresince farkında olmadan birbirimizi kırmamış ve üzmemişizdir. Eğer bir hatamız olduysa ben sizlerden kendi adıma hem de yönetici arkadaşlarım adına özür diliyorum. Birlikte insanlığın, daha mutlu olduğu bir dünyada huzurun ve barışın egemen olduğu nice bayramlar geçirmeyi diliyorum. Hepinize bugün burada birlikte olduğumuz için, Malkara’ya birlikte değer kattığımız için teşekkür ediyorum.” diyerek duygu ve düşüncelerini belirtti.

 Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un temenni ve dileklerini iletmesinin ardından tüm personele hediyelerini takdim etmesiyle bayramlaşma programı son buldu. (Murat Yayın)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top