MALKARA BELEDİYESİ’NDEN EVİ YANAN VATANDAŞA YARDIM ELİ

272 okunma

BAŞKAN YURDAKUL: “ MAĞDURİYETİN GİDERİLMESİ İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ballı Mahallesi’nde çıkan yangın sonrasında ev sahibi Necmettin Mülayim’i ziyaret etti.

Ballı Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde sobadan çıkan kıvılcımların bacadaki kuş yuvasını tutuşturması üzerine çıkan yangında tek katlı ev kül olmuştu. Ev sahibi Necmettin Mülayim gazetemize verdiği röportajında yanan evinin ardından gözyaşlarına engel olamadığını ve evinden sadece kimliğini kurtarabildiğini ifade etmişti.

“NECMETTİN MÜLAYİM ABİMİZİ ZİYARET EDEREK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETTİK”

Yangından kısa bir süre sonra Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ballı Mahallesi’ne giderek ev sahibi Necmettin Mülayim’i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ballı Mahallesi’nde çıkan yangında evi yanan Necmettin Mülayim abimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Malkara Belediyesi olarak mağduriyetinin giderilmesi için her türlü desteği vereceğimizi kendisine belirttik.”

Olay yerinde incelemelerde bulunan ve ev sahibi ile sohbet eden Başkan Yurdakul, mahalle sakinleriyle de görüştü. Yapılan görüşmelerin ardından ziyaret sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top