MALKARA BELEDİYESİ’NİN 23 NİSAN ŞENLİKLERİ İLE ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

189 okunma

Malkara Belediyesi’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliği 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı ve Şehitlik Caddesi’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

23 Nisan Çocuk Şenliği etkinlikleri kapsamında çocuklar, Animatör eşliğinde çocuk eğlenceleri, ödüllü çocuk yarışmaları, çocuk defilesi, kukla gösterisi, hokkabaz gösterisi, ‘Atatürk ve Çocuk’ resim sergisi, 23 Nisan temalı fotoğraf çekim alanı, Belediye Akademisi tanıtım standı, dilek ağacı, çiçek ekim atölyesi, ‘Atatürk ve Çocuk’ temalı karikatür çizimi, yumurta boyama etkinliği, Atatürk portresi boyama etkinliği, palyaçolarla eğlence, sosis balon dağıtımı, yapboz dağıtımı, çocuk şiir kitabı dağıtımı, Belediye Akademisi el ürünleri satış standı, palyaçolarla eğlence, Belediye Akademisi müzik grubu kursiyerlerinin performansı ve ritim atölyesi etkinliklerinde doyasıya eğlendiler.

23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliğinde gönüllerince eğlenen çocukların mutluluğu ailelerini de mutlu ederken, aileler Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a gerçekleştirilen etkinlik sebebiyle teşekkürlerini ilettiler. (Nurdan Yavuzcan)

 

                                  

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top