MALKARA CHP’DEN GAZETEMİZE BAYRAM ZİYARETİ

362 okunma

Malkara Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatı başkan ve yöneticileri, 24 Temmuz Basında Sansürün Kaldırılışının 110.Yıldönümü ve basın bayramı dolayısıyla gazetemiz Medya Batı’yı ziyaret etti.

Ziyarete, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Hülya Ertan, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, Yönetim kurulu üyeleri Esat Kâhyaoğluları ve Erdoğan Meral katıldı.

 “MALKARA’DA 4,5 SENEDİR YAPILANLAR, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR”

Gerçekleşen ziyarette konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe Başkanı Hülya Ertan, “ 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramınızı CHP İlçe Teşkilatı olarak kutluyorum. Medya basın mensuplarımızın özverili çalışmalarını takdir ediyorum. Hepinize başarılar diliyorum. CHP Belediyesiyle ve tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte Teşkilatımız Malkara’mızı daha iyi yerlere getirmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Malkara’da 4.5 senedir yapılanlar, yapacaklarımızın teminatıdır” Dedi.

 “TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Gerçekleştirmiş olduğu ziyaret dolayısıyla Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe Başkanı, Kadın Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın, “Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretinizden dolayı Medya Batı ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Tarafsız ve doğru haberleri vermek için çalıştık. Bundan sonra da aynı duygu ve düşüncelerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi. (Nurdan Yavuzcan – Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top