“MALKARA DERBİSİ”NİN KAZANANI SAĞLAMTAŞSPOR OLDU

624 okunma

Tekirdağ Süper Amatör Küme 23’üncü hafta maçında Malkara Derbisinde; Makara 14 Kasım Spor ve Sağlamtaşspor karşı karşıya geldi.

Malkara 14 Kasım Stadyumu’nda oynan maçta gülen taraf ilk devrede olduğu gibi yeniden Sağlamtaşspor oldu.

Maça kontrollü ve hızlı başlayan taraf Malkara 14 Kasım Spor oldu. Yaptığı etkili ataklar sonrası erken bir gol ile öne geçmeyi hedefleyen Malkara 14 Kasım Spor aradığı gol bir türlü bulamadı. İlk yarının ortalarına gelindiğinde 14. dakikada Sağlamtaşspor yakaladığı gol fırsatını kullanmayı başardı ve 1-0 öne geçti. İlk yarının sonlarına doğru Malkara 14 Kasım Spor beraberlik golü için yüklense de Sağlamtaşspor buna izin vermedi. Maçın ilk yarısı 1-0 Sağlamtaşspor’un üstünlüğü ile tamamlandı.

LİGİN 23’ÜNCÜ HAFTASINDA SAĞLAMTAŞSPOR 3 PUANI 1 GOL İLE ALDI

Maçın ikinci yarısına Sağlamtaşspor daha organize olmuş bir şekilde başladı. Sağlamtaşspor oyundaki üstünlüğü zaman zaman kaybetmesine rağmen kalesini gole kapattı ve maçı kazanmayı başardı. Ligin 23’üncü haftasında Sağlamtaşspor 3 puanı 1 gol ile aldı.

Alınan bu sonuç sonrasında Sağlamtaşspor, Tekirdağ Süper Amatör Küme 23’üncü haftasını 32 puan ile 8’inci sırada tamamladı. Malkara 14 Kasım Spor ise Ligin 23’üncü haftasını 25 puan ile 10’uncu sırada tamamladı. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top